XVII CIRCUITO LARSA CORRE CON NÓS. NOCTURNA MONUMENTAL

Resultados homes-mulleres onte na primeira CCN do 2017, gracias a todos unha vez máis!

Homes:

Posto Dorsal Nome Apelidos P. Sexo P. Categoría Tempo
4 1046 JOSE MANUEL CORRAL LOPEZ M-4 VTBM-1 00:12:16
8 1082 JOSE LUIS VALIÑA MENDEZ M-8 VTCM-1 00:12:22
32 1081 ALBERTO VALIÑA MENDEZ M-32 VTAM-10 00:13:08
48 4 ANTONIO TEIJIDO LOPEZ M-47 PRM-8 00:13:25
49 1063 LUIS LOPEZ VAZQUEZ M-48 VTBM-8 00:13:25
62 1085 GERARDO VAZQUEZ REDONDO M-60 VTBM-11 00:13:40
75 1079 ABRAHAM TORRE SOENGAS M-72 VTAM-17 00:13:52
87 1069 JOSE MARIA PÉREZ OTERO M-84 VTDM-5 00:13:57
92 1076 JAVIER TORO MONTERO M-89 VTFM-1 00:14:02
98 1051 JOSE MANUEL FERNANDEZ SANGIAO M-95 VTDM-7 00:14:08
129 1037 JAVIER ABUIN PENAS M-124 PRM-16 00:14:26
131 1072 MANEL REDONDO SOL M-126 SNM-23 00:14:27
137 1052 LUÍS FERNÁNDEZ VEIGA M-132 VTEM-4 00:14:32
167 1043 OSCAR CASTEDO DOMÍNGUEZ M-156 VTAM-33 00:14:50
199 1049 RICARDO FERNANDEZ GARCIA M-187 JNM-7 00:15:07
206 1073 VICENTE SANMARTIN VIGO M-193 VTBM-44 00:15:11
221 1071 MARCOS ANTONIO PRADO FANDIÑO M-207 SNM-31 00:15:22
259 1088 JUAN CARLOS YAÑEZ LAMAS M-242 VTCM-31 00:15:43
338 1077 ANTONIO TEOLINDO TORRE MEJÍA M-312 VTFM-2 00:16:28
431 1086 JOSÉ MARÍA VIANA FERREIRO M-393 VTBM-92 00:17:14
551 1040 JUAN C. CAMPO JANEIRO M-482 VTFM-9 00:18:34

Mulleres:

Posto Dorsal Nome Apelidos P. Sexo P. Categoría Tempo
156 9 NOHEMI FREIJO DIAZ F-8 VTAF-1 00:14:42
160 1038 ANA ABUÍN RODRÍGUEZ F-10 SNF-2 00:14:46
250 1065 MARIA ELVA MENDEZ LOPEZ F-17 VTCF-3 00:15:39
404 1047 PILAR DOMÍNGUEZ PEREIRA F-33 VTCF-6 00:17:02
467 1050 SANDRA FERNANDEZ GARCIA F-47 JNF-3 00:17:39
468 1075 LUCÍA SEIJAS VÁZQUEZ F-48 JNF-4 00:17:39
564 1066 LUCIA MONTES MENDOZA F-73 SNF-14 00:18:41
577 1054 Mª DEL CARMEN FERREIRO DIAZ F-77 VTEF-2 00:18:50

En categorías menores Mireia Vázquez era 3ª na categoría e Irma Viana 16ª, mentres que Alejandro Vázquez era 7º na categoría. Noraboa campións!

Advertisements

Comentarios pechados

Blog en WordPress.com.

Subir ↑