III CROSS PONTE ROMANA. HOMENAXE A TITO MARGARIDE

O pasado Domingo tiña lugar no Pazo de Feiras e Congresos de Lugo a terceira edición do Cross Ponte Romana, homenaxe a Tito Margaride que ningún membro do equipo quixo perder.

En primeiro lugar tomaban a saída as participantes da carreira SUB18, SUB20 e MASTER FEM, cos seguintes resultados:

Posto Dorsal Nome Apelidos P. Sexo P. Categoría Tempo
21 107 LOLI PIÑEIRO RODRIGUEZ F-21 MSF-6 00:14:44
26 108 Mª DEL CARMEN FERREIRO DIAZ F-26 MSF-9 00:17:51

Pouco despois era o turno dos SUB20 e MASTER MASC, cun destacado segundo posto para Jose Manuel Corral:

Posto Dorsal Nome Apelidos P. Sexo P. Categoría Tempo
7 93 JOSE MANUEL CORRAL LOPEZ M-7 MSM-2 00:13:58
17 92 IVAN GARCIA NUÑEZ M-17 MSM-9 00:14:56
21 95 ABRAHAM TORRE SOENGAS M-21 MSM-13 00:15:09
22 97 JAVIER TORO MONTERO M-22 MSM-14 00:15:12
29 819 GERARDO VAZQUEZ REDONDO M-29 MSM-20 00:15:41
30 817 JOSE MANUEL FERNANDEZ SANGIAO M-30 MSM-21 00:15:42
37 91 GERARDO PEREZ LENZA M-37 MSM-27 00:16:10
38 329 FRANCISCO TERRON GONZALEZ M-38 MSM-28 00:16:17
42 98 JAVIER ANGEL VAZQUEZ OREJAS M-42 MSM-32 00:16:44

A seguinte carreira era a Infantil Fem:

Posto Dorsal Nome Apelidos P. Sexo Tempo
13 608 NOELIA REY GAYOSO F-13 00:04:58

Seguida de Alevín FEM, na que Mireia Vázquez era 3ª clasificada:

Posto Dorsal Nome Apelidos P. Sexo Tempo
3 508 MIREIA VÁZQUEZ LIZ F-3 00:04:44
21 509 CAROLINA GARCÍA GONZÁLEZ F-21 00:05:34

Turno ahora para as atletas absolutas:

Posto Dorsal Nome Apelidos P. Sexo P. Categoría Tempo
10 56 CARLA TRILLO FERNANDEZ F-10 ABSF-8 00:33:41
12 61 MARTA VALIN SANDEZ F-12 ABSF-10 00:33:44
13 55 ANA ABUÍN RODRÍGUEZ F-13 ABSF-11 00:34:24
16 57 KARINA PASARIN MON F-16 ABSF-12 00:37:01
17 58 MARÍA ELVA MÉNDEZ LÓPEZ F-17 ABSF-13 00:37:07
18 59 PI DOMÍNGUEZ PEREIRA F-18 ABSF-14 00:38:50

En categoría absoluta e SUB23 masculina:

Posto Dorsal Nome Apelidos P. Sexo P. Categoría Tempo
17 34 ANTONIO TEIJIDO LOPEZ M-17 ABSM-13 00:31:30
23 39 OSCAR LUGRIS BETETA M-23 ABSM-18 00:32:13
24 38 VICTOR SANCHEZ GARCIA M-24 ABSM-19 00:32:17
25 29 BREOGÀN GIGIREY CANCELA M-25 ABSM-20 00:32:20
26 32 JOSE BARREIRO M-26 ABSM-21 00:32:31
33 36 MANEL REDONDO SOL M-33 ABSM-27 00:34:56
34 37 SAUL VALCARCEL NOVO M-34 ABSM-28 00:35:11
37 33 RICARDO FERNÁNDEZ GARCIA M-37 ABSM-31 00:36:17
38 30 FRANCISCO MARTINEZ NUÑEZ M-38 ABSM-32 00:36:50
39 31 JAVIER ABUIN PENAS M-39 ABSM-33 00:36:55
45 35 ANTONIO TEOLINDO TORRE MEJÍA M-45 ABSM-37 00:50:08

Finalmente despos do homenaxe a Tito tiña lugar a Popular Mixta:

Posto Dorsal Nome Apelidos P. Sexo P. Categoría Tempo
2 163 JOSÉ LUIS VALIÑA MENDEZ M-2 POPM-2 00:14:02
25 162 JOSÉ ÁLVAREZ LENCE M-25 POPM-25 00:16:35
29 165 LUÍS FERNÁNDEZ VEIGA M-28 POPM-28 00:17:02
30 160 ADRIÁN ÁLVAREZ MOSQUERA M-29 POPM-29 00:17:09

En total máis de 30 atletas que lograron a victoria en categoría Femenina e Masculina por equipos.

47225167_2121314251265729_3179541865204547584_o.jpg

Noraboa a todos atletas!

Advertisements

Comentarios pechados

Blog en WordPress.com.

Subir ↑