XIX CIRCUITO LARSA CORRE CON NÓS. ESTRADA RÍO RATO

Excelentes resultados para os nosos atletas nunha nova carreira do circuito Larsa Corre con Nós. En categorías inferiores Mireia Vázquez era  1ª alevín femenina e Carolina García 9ª na mesma categoría. En categoría infantil femenina Noelia Rey era 5ª clasificada.

Absoluta femenina:

Posto Dorsal Nome Apelidos P. Sexo P. Categoría Tempo
84 629 ANA ABUÍN RODRÍGUEZ F-3 V35F-1 00:22:52
86 8 MARTA VALIN SANDEZ F-4 V40F-1 00:22:53
122 11 KARINA PASARIN MON F-6 V40F-3 00:23:41
129 675 CARLA TRILLO FERNANDEZ F-7 SNF-2 00:23:55
233 668 LAURA SANTIN F-20 SNF-3 00:25:42
307 637 PI DOMÍNGUEZ PEREIRA F-30 V50F-4 00:26:50
533 644 Mª DEL CARMEN FERREIRO DIAZ F-111 V55F-3 00:31:40

Absoluta masculina:

Posto Dorsal Nome Apelidos P. Sexo P. Categoría Tempo
14 636 JOSE MANUEL CORRAL LOPEZ M-14 V45M-2 00:20:04
39 676 SAUL VALCARCEL NOVO M-39 V50M-2 00:21:32
40 640 RICARDO FERNÁNDEZ GARCIA M-40 SNM-14 00:21:36
46 671 JAVIER TORO MONTERO M-46 V60M-1 00:21:44
50 674 ABRAHAM TORRE SOENGAS M-50 V35M-6 00:21:59
55 628 JAVIER ABUIN PENAS M-55 SNM-20 00:22:04
57 653 VICTOR LÓPEZ BELLO M-57 SNM-21 00:22:07
79 660 GERARDO PEREZ LENZA M-77 V55M-2 00:22:40
83 661 JOSE MARIA PÉREZ OTERO M-81 V55M-3 00:22:51
95 641 JOSE MANUEL FERNANDEZ SANGIAO M-91 V55M-4 00:23:05
99 655 LUIS LOPEZ VAZQUEZ M-94 V40M-14 00:23:11
116 630 JOSÉ ÁLVAREZ LENCE M-111 V50M-9 00:23:34
117 663 MARCOS ANTONIO PRADO FANDIÑO M-112 SNM-34 00:23:35
123 681 JAVIER ANGEL VAZQUEZ OREJAS M-117 V50M-10 00:23:43
147 686 JUAN CARLOS YAÑEZ LAMAS M-139 V45M-26 00:24:11
152 631 ADRIÁN ÁLVAREZ MOSQUERA M-144 SNM-41 00:24:20
159 642 LUÍS FERNÁNDEZ VEIGA M-150 V55M-9 00:24:28
228 657 MANUEL JOSÉ MELLA MORANDEIRA M-209 V40M-37 00:25:39
348 683 JOSÉ MARÍA VIANA FERREIRO M-309 V45M-60 00:27:37
549 633 JUAN C. CAMPO JANEIRO M-430 V60M-9 00:32:22

WhatsApp Image 2019-02-18 at 07.33.36.jpeg

Noraboa atletas!

Advertisements

Comentarios pechados

Crea un sitio web ou un blogue de balde en WordPress.com.

Subir ↑